BÜLTEN ABONELİĞİ
Size zaman zaman ürün ve hizmetlerimiz hakkında işinize yarayacak haberler göndermek isteriz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Bilgileriniz kesinlikle başka kişi ve/veya kurumla paylaşılmayacaktır.

Haberlerimiz

Ucuz Elektronik Sigara Fiyatları Pahalıya Gelir

2
Dec

Ucuz elektronik sigara anlam itibarıyla ‘Çin malı elektronik sigara’ ifadesiyle eşanlamlı olup açıkçası pek tavsiye edemeyeceğimiz bir üründür. Ucuz elektronik sigara almak, aldığınız elektronik sigaranın daha kutudan bozuk çıkması riskini üstlenmeniz anlamına gelir ki yazımızın ilerleyen kısımlarında ‘ucuz elektronik sigara’ olgusunu ve bu olgunun aslında ‘ucuz elektronik sigara = pahalı elektronik sigara’ anlamına geldiğini mantık çerçevesinde izah etmeye gayret edeceğiz.

Bugün elektronik sigara fiyatları hakkında incelemede bulunup, elektronik sigara fiyatları nasıl ele alınmalıdır, e-sigara fiyatları neye göre “ucuz” ve “pahalı” olarak değerlendirilmelidir, buna değineceğiz. Birer tüketici olarak biliyoruz ki ucuz ürün ya da hizmet aldığımızda – çok istisnai durumlar dışında – genelde sonuç hüsran olur. Ucuz sarmısak ezeceği alsan hemen sapı kırılır, ucuz döner bulsan içinde at ya da eşek eti vardır (Allah’tan henüz Çin malı döner yok, o zaman içinden ejderha falan da çıkabilir)…örnekler çoğaltılabilir ama sonuç olarak ucuz elektronik sigara alınca paketin içinden sadece elektronik sigara çıkmaz; elektronik sigara ile beraber bir sürü problem satın alırsınız. Neden mi? Lütfen okumaya devam edin…

Ucuz E-Sigara Pahalıya Patlar

Elektronik sigara ürünleri alırken sadece elektronik sigara mı alıyoruz yoksa satıştan önce ve sonra olmak üzere konuya vakıf kişilerden profesyonel müşteri hizmetleri de mi satın alıyoruz? Elektronik sigara alırken satın aldığınız/alacağınız firmanın uluslararası pazarda saygınlığı var mı? Bu da önemli gibi…ucuz elektronik sigara her şeyden önce insana güven vermez. Ne içiniz rahat olur, ne aldığınız ürünler doğru düzgün çalışır. Ucuza getirdim diye alırsınız, sonra çöpe atmak zorunda kalırsınız. Sonra bir tane alırsınız, bir bakmışsınız zaten kaliteli bir e-sigara için ödeyeceğiniz fiyatı vermişsinizdir. Aradaki tek fark sinir katsayınızın birkaç seviye birden atlamasıdır ki bu da insanın parasıyla rezil olması anlamına gelmektedir.

Bugün çok ucuz elektronik sigara modelleri var, evet. Yine süper ucuz elektronik sigara likitleri ve parçaları da alınabilmektedir. Alınabilmektedir ama bu ürünlerin ezici çoğunluğu bozuk ve/veya kabul edilemez seviyelerde randıman verir. Keyifle sigara bırakacağınız yerde asabiyet yapıp daha çok sigara içersiniz (şaka değil, bunlar hep yaşanmış şeyler – ki bu satırların yazarı olarak ben de aynı tatsız tecrübeyi yaşamışımdır). Google’da aldığım elektronik sigara hemen bozuldu diye aratınca görüntülenen sonuçlar pek de iç açıcı değildir.

Ucuz E-Sigara Elinizde Patlar

Ucuz elektronik sigara aldınız diyelim…ve şansınıza kutudan bozuk çıkmadı diyelim. Clearomizer’a e likit doldurdunuz ve iki saniye masaya koydunuz ama bir baktınız masada bir sıvı birikintisi oluşuyor! O ne?! Hemen söyleyelim – clearomizer kırık, likit akıtıyor. Neyse düşündünüz biraz, ben bunu nasıl çözerim falan derken “hmm, ben bu kırığı japonla tuttururum, bir şeycikler de olmaz” dersiniz (tabii bundan önce ‘ucuz’ elektronik sigara aldığınız siteyle bağlantıya geçmeye çalışılmış olur ve sıfıra sıfır elde var sıfırdan sonra olayı kendi imkanlarınızla çözmeye karar vermiş olursunuz).

Yok pil şarj tutmaz, tutsa kısacık gider...yok hafifçe bir yere çarptığında anında bozulur…ucuz elektronik sigara, yarattığı problemlerden ötürü çok pahalıya gelir, bunun kaçarı yok maalesef. Devam edelim mi? Fazla da uzun yazıp yazıyı okunmaz hale getirmek istemiyoruz ama ucuz elektronik sigara likitleri de aynı kategoridedir. Ucuz elektronik sigara likiti yavan tat verse iyi, onu bile yapamıyor. Erimiş plastik ve adını koyamayacağım başka bir kimyasal tat eşittir ucuz elektronik sigara likiti. Ucuz hammadde ve vasıfsız işgücüyle imal edilen bir e-sigaranın ömrü kısa olacaktır; bu yüzden de devamlı masraf yapacaksınız. Pişmanlıklar fayda etse güzel olurdu ama o noktada çok geç olacak. Ki bu yüzden bu yazıyı yazıyoruz –yaşadıklarımız sizin başınıza gelmesin istiyoruz.

Ucuz E-Sigara Kabaktır, Başınızda Patlar

Hala okuyorsanız tebrik ederiz…ama durun. “Tövbe!” moduna girmenize gerek yok çünkü biz OVALE Türkiye olarak kaliteli elektronik sigara ürünlerini adam gibi müşteri hizmetleriyle birleştiriyoruz. Fiyat olarak belki 10 değil de 12 veriyorsunuz ama sinirden kalp krizi geçirme riskiniz olmuyor! Zaten OVALE bir global marka olarak kendini birden çok kıtada sayısız ülkede kanıtlamış bir kaliteye sahip. ISO 9001 ve CE kalite onaylı oluşumuz da büyük bir faktör elbette ki.

Gerçek olması mümkün olmayan fiyatlarda esigara ürünleri almak yerine sağlığınıza yaptığınız yatırımın önemini göz önünde bulundurup OVALE ürünleri almak size hem kaliteyi garanti eder, hem de satıştan önce/sonra canlı müşteri hattı, telefon ve e-posta üzerinden her türlü profesyonel ve tecrübeli müşteri hizmeti alabilme imkanı verir.

Düşüncelerinizi aşağıya yazabilirsiniz...
Ovale Türkiye'ye Hoşgeldiniz, Burası Sizin Yeriniz!

Ovale markası birçok başarılı kuruluş gibi mütevazi bir başlangıç yaparak gösterdiğiniz teveccüh ile kıtadan kıtaya yayılmış, ondan fazla ülkede distribütörleri olan uluslararası bir firmaya dönüşerek e-sigara ile eşanlamlı hale gelmiştir. Bu kapsamlı başarının en iyi göstergesi, bize bahşettiğiniz güvendir. Bizim için paha biçilemez değerde olan güveniniz sayesinde bugün en kaliteli beyinleri işe alıyor, kılı kırk yaran AR-GE çalışmaları yürütüyor, güveninize layık olabilmek için kendimizi devamlı geliştirmeye çalışıyoruz. Bunu yapabilmek için Türkiye piyasasının özel şartlarını gözönünde bulundurmak gerektiğini de biliyoruz; bu yüzden hep yeni politikalar üretiyor, gerektiğinde varolan politikaları da revize ediyoruz.