BÜLTEN ABONELİĞİ
Size zaman zaman ürün ve hizmetlerimiz hakkında işinize yarayacak haberler göndermek isteriz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Bilgileriniz kesinlikle başka kişi ve/veya kurumla paylaşılmayacaktır.

OVALE. Önceliğimiz size en iyi elektronik sigaraları temin etmektir.

1. Şirket & Politika

Kim olduğumuzu, nasıl düşündüğümüzü ve nasıl çalıştığımızı öğrenin.

2. Stratejik Hedef

Açıkça tanımlanmış bir hedefimiz ve bunu doldurabilecek isteğimiz, arzumuz var.

3. İnnovasyon

İnnovasyon. Bizim için, başarıya ulaşmanın tek yolu budur.

4. Ortaklık

Dürüstlük ve çalışkanlık beklentilerimizdendir. Size çok sayıda fırsat sunuyoruz.

1. Şirket & Politika
Şirket & Politika

OVALE endüstrileri en iyi kalitedeki elektronik sigara ürünlerinin üretimini, dağıtımını gerçekleştiren evrensel bir firmadır. Hedefimiz dünyadaki elektronik sigara ürünlerine kalıcı ve yenilikçi bir bakış açısı kazandırmaktır. Öncelikli hedefimiz geleneksel tütün ürünlerinin kötü yan etkilerine karşı, sadece sigara içmenin hazzını veren sağlıklı ürünler yaratmaktır. İkinci hedefimiz ise dünya çapında bizimle entegre olabilecek ve aynı sorumlulukla ürünlerimizi müşterilerimize ulaştırabilecek kendi dağıtıcı ağımızı oluşturmaktır. Bu iki hedefimizi gerçekleştirdiğimiz zaman dünyayı elektronik sigara sayesinde yeni bir seviyeye taşıyacağımıza inanıyoruz.

Güçlü İşlevler

Süregelen araştırmalar ve geliştirmeler ürünlerin teknolijinin asla gerisinde kalmadığının bir garantisidir. Ürünlerin geliştirilme aşamasında odaklanılan nokta ürünün işlevliği ve kullanım çeşitliliğidir.

Nefes Kesici Estetikler

Ürünün görsel izlenimine de müşterilerimiz tarafından büyük önem verilmektedir. İşte tam bu noktada eşsiz İtalyan dizaynı büyük rol oynamaktadır. Ürünlerimiz müşterilerimiz gibi benzersizdir!

Kesin Güvenlik

Ürünlerimize güvenli ürünler tedarik etme konusunda oldukça hassas davranıyoruz. Sadece en iyi materyalleri kullanıp, en iyi üretim tekniklerini kullanmıyoruz, bunun yanında değişik laboratuar araştırmaları ve ürünler üzerine analizler yapıyoruz. Bu son madde kullanıcıya, müşterilerimize temin ettiğimiz ürünlerin her zaman beklenilen güvenlik standartları ve öngörüleri karşılamasını istememizdendir.

Uyumsuz Müşteri Desteği

İşler müşteri desteğine geldiği zaman, politikamız oldukça basittir. Müşterilerimize bize davranılmasını istediğimiz gibi davranıyoruz. Müşterilerimizin OVALE'yi kendilerinin tütüne karşı olan savaşlarında bir müttefiki olarak görmesini istiyoruz!

2. Stratejik Hedef
Stratejik Hedef

OVALE'de, elektronik sigara ürünleriyle, sigara içmenin zararsız bir keyif hissiyatına dönüşmesini hedeflemiş durumdayız.

  • Yeni konseptlerin araştırmasına ve geliştirilmesine devam ediyoruz - Her zaman mümkün olduğunca mükemmele yakın ürünleri tedarik etmeye çalışıyoruz.
  • Üretim ve dizaynın her aşamasında en yüksek teknolijileri kullanmaktayız. Bu yüzden, R&D alanında öncü firmayız.
  • Ürünlerimizin üzerinde başlıca durduğumuz öğeler temizlik ve güvenliktir. Sonuç olarak müşterilerimizin sağlığı bizim için herşeyden önemlidir.
  • Müşterilerimize kendimize nasıl davranılmasını istiyorsak aynı biçimde davranıyoruz.

Elektronik sigara satmaktan çok daha ötesini vadediyoruz - Sağlıklı bir yaşam tarzının yolunu çiziyoruz!

3. İnnovasyon
İnnovasyon

OVALE firması elektronik sigara ürünlerinin satıldığı, rekabetçi pazarda başarılı olmanın yolunun süregelen araştırmalar, innovasyon ve gelişim sürecinden geçtiğinin farkındadır. Teknoloji R&D bizim temel taşımızdır. Bununla kastettiğimiz müşterilerimize daima öncü, ileri seviyede, bizi her zaman e-sigara endüstrisinde en üst kulvarda tutacak ürünleri sunmaktır. Durmadan yenilenerek her alanda dizayn araştırmalarına devam ederek, elektronik sigaraların üretim ve geliştirilmesinde ısrarcı olmaktayız. Sonuç olarak Dizayn-Teknoloji OVALE'nin çekirdeğini oluşturmaktadır. Bu OVALE'nin elektronik sigara ürünleri sağlayan firmalar arasında her zaman birinci sırada yer almasını sağlayan en önemli faktördür.

4. Ortaklık
Ortaklık

Bizimle çalışmak isteyen dağıtıcılar ve ürünlerimize inanan herkesle iş yapmaya açık olduğumuzu belirtmek isteriz. Eğer dürüstlük ve bağlılık değerleriniz mevcutsa ve müşterilerimize rekabet edilebilir düzeyde elektronik sigara ürünlerinin satışını yapabileceğinize inanıyorsanız, sizinle iş birliği yapma ihtimalimiz yüksektir. İletişim kurmak için çekinmeyiniz! Bizimle çalışmak isteyen potansiyel ortaklarımıza karşı her zaman iyi bir yaklaşım içindeyizdir.

Ovale Türkiye'ye Hoşgeldiniz, Burası Sizin Yeriniz!

Ovale markası birçok başarılı kuruluş gibi mütevazi bir başlangıç yaparak gösterdiğiniz teveccüh ile kıtadan kıtaya yayılmış, ondan fazla ülkede distribütörleri olan uluslararası bir firmaya dönüşerek e-sigara ile eşanlamlı hale gelmiştir. Bu kapsamlı başarının en iyi göstergesi, bize bahşettiğiniz güvendir. Bizim için paha biçilemez değerde olan güveniniz sayesinde bugün en kaliteli beyinleri işe alıyor, kılı kırk yaran AR-GE çalışmaları yürütüyor, güveninize layık olabilmek için kendimizi devamlı geliştirmeye çalışıyoruz. Bunu yapabilmek için Türkiye piyasasının özel şartlarını gözönünde bulundurmak gerektiğini de biliyoruz; bu yüzden hep yeni politikalar üretiyor, gerektiğinde varolan politikaları da revize ediyoruz.