BÜLTEN ABONELİĞİ
Size zaman zaman ürün ve hizmetlerimiz hakkında işinize yarayacak haberler göndermek isteriz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Bilgileriniz kesinlikle başka kişi ve/veya kurumla paylaşılmayacaktır.
elips, ovale, joyetech, elektronik sigara, e, sigara, esigara, sigarayı bırak, ego, evic

Ovale elips

1
Jan
Düşüncelerinizi aşağıya yazabilirsiniz...
 • Ayşe Mehmetoğlu
  Elips kullanıyorum ama elips-c yi de merak etmiyor değilim. Sitenize ikinci el elektronik sigara sayfası ekleseniz iyi olur aslında.
 • Gizem Yağızlar-Burkan
  Yönetici vasıflarıma uygun, aynı zamanda zarif. Bir elektronik sigara için oldukça profesyonelce dizayn edilmiş.
 • Sefa Himmetoğlu
  Siparişim elime ulaştı sağolun..elektornik sigaraya yabancı olduğum için sizi biraz uğraştırdığım için kusura bakmayın....Bana gösterdiğiniz sabır ve anlayışınız için teşekkürederim.....Şuan keyifle kullanıyorum.
 • Çağrı Arıkan
  Elips ve elips ikiside çok yerinde elektronik sigara modelleri..Başlangıç seti gibi diyorlar ama değil bir çok atraksiyon görünen esigara modelinden çok daha kullanışllı amaç bol buhar ve aroma tadı ise hepsine sahip ve ergonomik.
 • M. Hakan Sabancalı
  Elips c pcc ni hayatımı kurtardı. Şarj aleti olarak iyi düşünülüp tasarlanmış.Keşke iki elektronik sigarayı ayna anda şarj edebilseydi. İlgililere duyurulur. :)
 • Gülhan Şekkeli
  Elips c elektronik sigara kullanmak istiyorum ama bir tane almak istiyorum..Kitlerinizin çiftli olması ve şuan ki mali durum nedeni ile yanına yaklaşamıyorum........ Bir elips c çekilişi düzenleseniz diyorum
Ovale Türkiye'ye Hoşgeldiniz, Burası Sizin Yeriniz!

Ovale markası birçok başarılı kuruluş gibi mütevazi bir başlangıç yaparak gösterdiğiniz teveccüh ile kıtadan kıtaya yayılmış, ondan fazla ülkede distribütörleri olan uluslararası bir firmaya dönüşerek e-sigara ile eşanlamlı hale gelmiştir. Bu kapsamlı başarının en iyi göstergesi, bize bahşettiğiniz güvendir. Bizim için paha biçilemez değerde olan güveniniz sayesinde bugün en kaliteli beyinleri işe alıyor, kılı kırk yaran AR-GE çalışmaları yürütüyor, güveninize layık olabilmek için kendimizi devamlı geliştirmeye çalışıyoruz. Bunu yapabilmek için Türkiye piyasasının özel şartlarını gözönünde bulundurmak gerektiğini de biliyoruz; bu yüzden hep yeni politikalar üretiyor, gerektiğinde varolan politikaları da revize ediyoruz.