BÜLTEN ABONELİĞİ
Size zaman zaman ürün ve hizmetlerimiz hakkında işinize yarayacak haberler göndermek isteriz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Bilgileriniz kesinlikle başka kişi ve/veya kurumla paylaşılmayacaktır.

Haberlerimiz

Elektronik Sigara Kalitesi Neden Önemlidir?

16
Oct

Günaydınlar…ve bayramın ikinci günü tekrar buradayız. Dün e-sigara ve elektronik sigara likitleri hakkında yazamadım çünkü izinliydim. Şimdi buradayım, pillerim e-sigara batarya şarj eder gibi şarj oldular ve ne yazsam derken elektronik sigara kalitesi hakkında yazmaya karar verdim. En iyi elektronik sigara, imalat kalitesi ve müşteri hizmetleri ekseninde değerlendirilmelidir. En iyi elektronik sigara, fiyat olarak da üstün bir rekabet gücüne sahip olmalıdır. Ve, belki ve her şeyden önemlisi, ‘en iyi elektronik sigara’ diye bir cümle kurulacaksa o cihaz öyle bir performans vermelidir ki o ana kadar piyasada olan bütün elektronik sigara markaları gölgede kalmalıdır.

EN İYİ ELEKTRONİK SİGARA MARKASI

Ovale. Evet, kendi kendimizi övmek istemezdik ama yalan da söyleyecek değiliz. Ovale elektronik sigara markaları arasında tartışmasız en iyi elektronik sigara markası diyoruz.

    1. Ovale elektronik sigara ve elektronik sigara likitleri doğrudan üretilmez. Her Ovale ürünü üretilmeden önce kapsamlı tasarım aşamalarından geçer.
    2. En iyi elektronik sigara markası Ovale çünkü Ovale esigara üretirken kullanılabilecek en kaliteli hammaddeleri kullanmaktadır.
    3. En iyi elektronik sigara likiti Ovale çünkü buhar randımanı, lezzet ve boğaz vuruşu bağlamlarında en nitelikli performans Ovale elektronik sigara likitleri ile mümkün.
    4. Ovale en iyi elektronik sigara markası olarak fiyat çerçevesinde de ‘en iyi’ ibaresini hak ediyor çünkü ürün kalitesi ve müşteri hizmetleri toplamında daha üstün bir ürün/hizmet kombinasyonu sağlayan başka bir elektronik sigara ve elektronik sigara likiti üreticisi yok.

EN İYİ ELEKTRONİK SİGARA LİKİTİ

En iyi elektronik sigara markası olmak bir yana, gerçekten de Ovale en iyi elektronik sigara likiti olarak öne çıkmaktadır. Ticari bir sırrımız olan PG/VG oranlarıyla İtalya’da bir ilaç firması tarafında üretilen Ovale e-sigara likitleri sadece üretim prosesi ile öne çıkmaz. Ovale en iyi elektronik sigara likiti çünkü içerken yumuşacık bir hissiyat verir – ama boğaz vuruşunu net hissedersiniz. Ovale en iyi elektronik sigara likiti olarak görülmektedir çünkü içindeki aromalar doğal aromalardır. Ovale elektronik sigara fiyatları açısından nasıl rekabetçiyse likit açısından da aynı rekabetçiliğe sahiptir.

Tüm bunlar bir araya geldiğinde Ovale elektronik sigara ve elektronik sigara likiti olarak neden dünyanın en iyi elektronik sigara ve elektronik sigara likiti üreticisi olduğu görülmektedir. Ama görmek yetmez. Ovale esigara ve elektronik sigara likitleri gerçekten de denenmesi gereken üstün nitelikli ürünlerdir. Kaliteden ödün vermem diyorsanız doğru adrestesiniz.

Düşüncelerinizi aşağıya yazabilirsiniz...
Ovale Türkiye'ye Hoşgeldiniz, Burası Sizin Yeriniz!

Ovale markası birçok başarılı kuruluş gibi mütevazi bir başlangıç yaparak gösterdiğiniz teveccüh ile kıtadan kıtaya yayılmış, ondan fazla ülkede distribütörleri olan uluslararası bir firmaya dönüşerek e-sigara ile eşanlamlı hale gelmiştir. Bu kapsamlı başarının en iyi göstergesi, bize bahşettiğiniz güvendir. Bizim için paha biçilemez değerde olan güveniniz sayesinde bugün en kaliteli beyinleri işe alıyor, kılı kırk yaran AR-GE çalışmaları yürütüyor, güveninize layık olabilmek için kendimizi devamlı geliştirmeye çalışıyoruz. Bunu yapabilmek için Türkiye piyasasının özel şartlarını gözönünde bulundurmak gerektiğini de biliyoruz; bu yüzden hep yeni politikalar üretiyor, gerektiğinde varolan politikaları da revize ediyoruz.