BÜLTEN ABONELİĞİ
Size zaman zaman ürün ve hizmetlerimiz hakkında işinize yarayacak haberler göndermek isteriz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Bilgileriniz kesinlikle başka kişi ve/veya kurumla paylaşılmayacaktır.
elektronik sigara, esigara, e sigara, e, sigara, sigara bırakma, elektronik sigara likiti, ego, ego t

OVALE EGO-T

1
Jan
Düşüncelerinizi aşağıya yazabilirsiniz...
 • Eylem Bilgin
  Bu cihazları kullanmak biraz marifet gerektiriyor. Bir çok firma konu hakkında hiç bir bilgi vermiyor ve sorunumuzu kendimiz çözmemiz gerekiyor..Bir çok konuda olduğu gibi bu konuda da iyisiniz..Elektronik sigara ile ilgili ne kadar bilgi varsa paylaşıyorsunuz.
 • Ahmet Kertoğlu
  Kullanım klavuzlarının Türkçe olması daha iyi olurdu..Ama siz farkındasınız ve fotoğraflarla da anlatım sunuyorsunuzki bunun için lisan bilmeye gerek kalmıyor..Elektronik sigara Ovaledir.
 • Pınar Alpay
  Cihaz tanıtımlarınızı yeni fark ettim bence elektronik sigara kullanan kişilerin bu bilgileri önceden bir gözden geçirmesinde fayda var.
 • Amber Melike Öztaş
  Elektronik sigarayı doğru kullanmak için önce kaç parçadan oluştuğunu ve nasıl monte edilmesi gerektiğini bilmenz gerekiyor.Aslında atla deve bir durum yok ama buharlaştırıcılar çok hassas olduğundan biraz daha özenli olmak gerekir. Ben bir kaç buharlaştırıcı bozmuş biriyim :)
 • Fatih Kamancıoğlu
  Black Old likitiniz muhteşem bu klavuzlarda çok faydalı...elektronik sigara olsun veya başka bir ürün kullanıcıyı bilinçlendirme ve nasıl kullanması gerektiğini belirtmek iyi bir politika işe de yarıyor.
 • Oğuzhan Erbilli
  Bu kılavuzlarıçok beğeniyorum...Herkesin kullanabilmesini sağlıyor..Elektronik sigara muhteşem bir alet yıllar sonra sigarayı bırakabilmenin keyfini yaşıyorum.
 • Canan Gümüşbel
  Ego t atomizerleri diğerlerine oranla daha hassas...Sık ve sert nefes çekmemek gerektiğini ne kadar söyleselerde yaşayınca anladım..Elektronik sigara kibar kullanılması gereken bir alet.
 • Taner Burkutoğlu
  Ürünlerinizi beğeniyorum. Elektronik sigara silmek içinde bez mi alınırmış düşüncesinde çok yanıldığımı fark ettim.
 • Kadir N. Kölükbaşı
  Egot , c fark etmez elektronik sigara gayet başarılı sizde öylesiniz.
 • Sedat Baytar
  NEFES ALABİLMEK KADAR GÜZEL BİR ŞEY YOK ELEKTRONİK SİGARA KULLANMAYA BAŞLADIĞIMGÜNDEN İTİBAREN SİGARADAN DAHA DA NEFRET ETTİM.
 • Hüseyin Avni Pekdurmaz
  Elektronik sigara basit ve kullanışlı olmalı. Ego T gibi.
 • Osman Şakir
  Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Az parçası var ama sistemini öğrenmek gerekiyor. Likitleriniz çok başarılı zaten methinii bir çok arkadaşımdan duymuştum.
 • Gönül Gürhan
  Tavsiyenizi için saolun ..diğer elektronik sigara modelleriniz de çok güzel ama bana karışık geldiler. Ego T tam benlik bir şey.
 • Belma Belkız Barut
  Sitenizi inceledim her elektronik sigara modeliniz için ayrı ayrı bilgi vermişsiniz..Çok faydalı oldu.
Ovale Türkiye'ye Hoşgeldiniz, Burası Sizin Yeriniz!

Ovale markası birçok başarılı kuruluş gibi mütevazi bir başlangıç yaparak gösterdiğiniz teveccüh ile kıtadan kıtaya yayılmış, ondan fazla ülkede distribütörleri olan uluslararası bir firmaya dönüşerek e-sigara ile eşanlamlı hale gelmiştir. Bu kapsamlı başarının en iyi göstergesi, bize bahşettiğiniz güvendir. Bizim için paha biçilemez değerde olan güveniniz sayesinde bugün en kaliteli beyinleri işe alıyor, kılı kırk yaran AR-GE çalışmaları yürütüyor, güveninize layık olabilmek için kendimizi devamlı geliştirmeye çalışıyoruz. Bunu yapabilmek için Türkiye piyasasının özel şartlarını gözönünde bulundurmak gerektiğini de biliyoruz; bu yüzden hep yeni politikalar üretiyor, gerektiğinde varolan politikaları da revize ediyoruz.