BÜLTEN ABONELİĞİ
Size zaman zaman ürün ve hizmetlerimiz hakkında işinize yarayacak haberler göndermek isteriz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Bilgileriniz kesinlikle başka kişi ve/veya kurumla paylaşılmayacaktır.
elektronik sigara, esigara, e, sigara, sigarayı bırak, elektronik sigara likit, ovale, joyetech, ego

Ovale eGo-T

1
Jan
Düşüncelerinizi aşağıya yazabilirsiniz...
 • Hüseyin Sağlam
  YENİ BAŞLARKEN ALDIM EGOT ELEKTRONİK SİGARA İLE HAYAT GÜZEL VALLA ŞU KARTUŞLARIDA ŞÖYLE GÜMÜŞ RENK YAPSANIZ YA
 • İbrahim Ali Kınlıkılıç
  Eşimin ısrarı üzerine elektronik sigara denemeye karar verdim ve hiç beklemediğim kadar iyi çıktı diyebilirim. Doğrusu ben bir dener bırakırım demiştim ama elektronik sigara bana sigarayı bıraktırdı onun için çok mutluyum.
 • Hürol Avar
  Ego ce6 kullanıyordum ama akıtma fokurdama gibi durumlarından bıktım usandım..Ego t baz bir elektronik sigara belki Ovale ürünü olduğu için bilmiyorum ama sağlam buhar üretiyor.
 • Burcu Kanioğlu
  Ovale elektronik sigaraları Avrupa da çok satılıyor belli bir müşteri kitlesi var..Eşimde Türkiyede yok diye yurtdışından getirmiş..:) Likitleri sizden teminedebilirim.
 • Serhat Serseven
  SIGARA IÇMEYELIM DE ELEKTORNIK SIGARA KULLANALIM AMA KALITE VE KULLANIŞLILIK ÖNEMLI.
 • İnci Yıldızhan
  Bu kadar model arasından seçmek zor..:) Kararsız kaldım ego t elektornik sigara ile başlayıp sonrasına bakacağız artık.
 • İpek Türkanlar
  Ovale likitleri dünyada en çok tercihedilen marka. Joyetech'in elektronik sigara modelleri ile benzese de üretim yerleriniz farklı sarım. Her iki firmanında ürününü kullandım tercihim belli.
Ovale Türkiye'ye Hoşgeldiniz, Burası Sizin Yeriniz!

Ovale markası birçok başarılı kuruluş gibi mütevazi bir başlangıç yaparak gösterdiğiniz teveccüh ile kıtadan kıtaya yayılmış, ondan fazla ülkede distribütörleri olan uluslararası bir firmaya dönüşerek e-sigara ile eşanlamlı hale gelmiştir. Bu kapsamlı başarının en iyi göstergesi, bize bahşettiğiniz güvendir. Bizim için paha biçilemez değerde olan güveniniz sayesinde bugün en kaliteli beyinleri işe alıyor, kılı kırk yaran AR-GE çalışmaları yürütüyor, güveninize layık olabilmek için kendimizi devamlı geliştirmeye çalışıyoruz. Bunu yapabilmek için Türkiye piyasasının özel şartlarını gözönünde bulundurmak gerektiğini de biliyoruz; bu yüzden hep yeni politikalar üretiyor, gerektiğinde varolan politikaları da revize ediyoruz.