BÜLTEN ABONELİĞİ
Size zaman zaman ürün ve hizmetlerimiz hakkında işinize yarayacak haberler göndermek isteriz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Bilgileriniz kesinlikle başka kişi ve/veya kurumla paylaşılmayacaktır.
elektronik sigara, esigara, e, sigara, sigarayı bırak, elektronik sigara likit, ovale, joyetech, mini

Ovale Mini-T

1
Jan
Düşüncelerinizi aşağıya yazabilirsiniz...
 • Hüseyin Şılak
  ELEKTRONİK SİGARA PRATİK OLACAK. EMİNİYİ ATIYORUM CEBİME BİTTİ.
 • Deniz U. Hemelen
  Teknoloji özürlü birine bu elektronik sigara denen aleti kullandırdınız ya bravo valla...yanlış anlamayın memnunum sigarayı bıraktım ama inanmazdım hiç sigarayı bırakabileceğime. TEŞEKKÜRLER!
 • Berk Canlıoğlu
  Hizmet kaliteniz için teşekkür ederim çok yardımcı olduğunuz Mini t için de ayrıca teşekkür etmeliyim. Pek keyifli elektronik sigara benim için iyi oldu
 • N. Önder Dobrucalı
  Yalan kardeşim yalan, elektronik sigara normal sigaraya göre çok daha iyi kimi kandırıyor bunlar ya?!? İstemiyorlar millet sigarayı bıraksın tabii….
 • Serdar Necmi Uluborluk
  Bu kullanma klavuzları çok iyi olmuş emeğinize sağlık. MiniT şimdi doğruya doğruya eşim için almıştım ikimizde kullanır olduk onun için bir yerine iki kişi sigarayı bıraktık. Elektronik sigara kullanmak bence doğru bir şey.
 • Ceyhun Yen
  Eşime aldım bundan ve kendisi sigarayı bıraktı. Elektronik sigara etkili diye duymuştum ama yine de baya şaşırdım açıkçası.
 • Meral Koçer Karabıyık
  İlk kullandığım elektronik sigara elime çok büyük gelmişti o yüzden mini-t yi denemiştim tam istediğim gibi bir elektronik sigara çıktı.
 • Cansu Atar Kadirelli
  Mini-T benim için olmazsa olmazlarımdan haline geldi. Elektronik sigara ile sigarayı bırakmak mümkünmüş meğer.
 • Ali Şakir Paşazadeoğlu
  Otomatik elektronik sigaralar bence sigarayı bırakmakta çok daha etkili ..Kullanımın kolay ve buharı sağlam fiyatıda makul.
 • Kemal Mürdüm
  Hanım pembe ben siyah mini t kullanıyoruz. Elektronik sigara dediğin herkese hitab edecek hem sigaradan uzak tutacak hemde rahat kullanılacak. 4. ayımızdayız..
 • Mücahit Tekmez
  Kullandığım elektronik sigaralar içinde en uzun süreli sorunsuz çalışan e-sigara oldu. Kartuş miktarı bir nebze daha fazla olsa iyi olacak.
 • Emine Derya Çıldırkan
  emini ile minit arasında gelip gittim...en nihayetinde kendime minit nişanlıma emini aldım..Bence elektronik sigaralar arasında bir kaç şey hariç fark yok..İkiside gayet güzel çalışıyor.
 • İsmail R. Faikata
  Modeller arasındainsan şaşırıyor. Elektornik sigara seçerken hangi özelliklerinin olmasını istediğinize karar verin bu benim 5. esigara ve ovale ye gelince durdum artık başka bir modele ve markaya ihtiyacım klamadı teşekkür ederim.
 • Hacer Şenelliler
  Elektronik sigara dediğin böyle ince olur ne öyle kocaman modeller taşıyor insanlar garipsiyor insan .
 • Orhan Yeniyen
  Kapuçino likitinize bayıldım ama bu elektornik sigara likitin tatdını çok güzel veriyor. Ayrıca beklediğimden de uzun ömürlü çıktınazar değdirmeyeyim.
Ovale Türkiye'ye Hoşgeldiniz, Burası Sizin Yeriniz!

Ovale markası birçok başarılı kuruluş gibi mütevazi bir başlangıç yaparak gösterdiğiniz teveccüh ile kıtadan kıtaya yayılmış, ondan fazla ülkede distribütörleri olan uluslararası bir firmaya dönüşerek e-sigara ile eşanlamlı hale gelmiştir. Bu kapsamlı başarının en iyi göstergesi, bize bahşettiğiniz güvendir. Bizim için paha biçilemez değerde olan güveniniz sayesinde bugün en kaliteli beyinleri işe alıyor, kılı kırk yaran AR-GE çalışmaları yürütüyor, güveninize layık olabilmek için kendimizi devamlı geliştirmeye çalışıyoruz. Bunu yapabilmek için Türkiye piyasasının özel şartlarını gözönünde bulundurmak gerektiğini de biliyoruz; bu yüzden hep yeni politikalar üretiyor, gerektiğinde varolan politikaları da revize ediyoruz.