BÜLTEN ABONELİĞİ
Size zaman zaman ürün ve hizmetlerimiz hakkında işinize yarayacak haberler göndermek isteriz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Bilgileriniz kesinlikle başka kişi ve/veya kurumla paylaşılmayacaktır.

Haberlerimiz

Elektronik Sigara-İstanbul Raporu

29
Jan

Bundan iki ay önce elektronik sigara İstanbul şehrinde önü alınamaz biçimde yayılıyor demiştik. Geçtiğimiz haftasonu yine istatistik toplamak adına İstanbul’a günübirlik bir seyahat yaptık ve gördük ki elektronik sigara İstanbul semtlerinde (sadece Taksim civarı değil) aynı hızla ilerlemeye devam ediyor. Bu seyahatimizde iki ay öncesine kıyasla çok daha fazla elektronik sigara kullanan insan gördük ve konuştuğumuz insanların hepsi elektronik sigarayla sigarayı temelli bıraktıklarını söyledi.

Sigaranın Evrimi Devam Ediyor

Elektronik sigara İstanbul halkının en tercih ettiği sigara bırakma yöntemi. Hatta konuştuğumuz insanların arasında daha önce farklı sigara bırakma yolları denedik ama elektronik sigara alana kadar sigarayı bırakmayı başaramadık diyenlerin sayısı oldukça fazlaydı - zararın neresinde dönülse kar tabii. Elektronik sigara İstanbul civarında giderek kendine daha büyük bir yer ediniyor ve bunun geri dönüşü yok. Elektronik sigara ile sigarayı bırakanlar kesinlikle bir daha sigara içmem dediği noktada anlıyoruz ki elektronik sigara İstanbul halkının önemli bir kısmı için sigara bırakma terapisi gibi önemli bir işlev görüyor. Sigaradan kurtulmak için en iyi yöntem olan elektronik sigara, İstanbul içinde rahatça bulunuyor ve satın alması da bir o kadar kolay (elektronik sigara İstanbul Eminönü ve Tahtakale civarlarında satılıyor ama hepsi de ucuz ve hemen bozulacak türden).

Elektronik Sigara Devrimi Devam Ediyor

Elektronik sigara İstanbul olsun İzmir olsun her coğrafyada çok önem taşıyor – yoksa insanlar Google’da “elektronik sigara İstanbul” diye aramalar yapmazdı. Elektronik sigara İstanbul istatistikleri olsa da görebilsek: elektronik sigara İstanbul merkezde mi daha çok talep görüyor? Yoksa elektronik sigara İstanbul semtlerinde mi daha yaygın? Her halukarda şurası kesindir ki elektronik sigara kanserojen maddeler içermiyor ve İstanbul genelinde ciddi rağbet görüyor. Elektronik sigara İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer kentlerimize en iyi PTT dışındaki kargo firmalarıyla ulaşıyor çünkü elektronik sigara İstanbul için ne kadar mühimse Denizli için de o kadar önemli ve herkes bir an önce siparişim elime geçsin diye bakıyor. Son tahlilde elektronik sigara İstanbul için bulunmaz bir nimettir. Elektronik sigara İstanbul tiryakilerine sigarayı bıraktırıyor, bu yüzden elektronik sigara İstanbul olsun başka şehirde olsun lokasyondan bağımsızdır. Önemli olan şu: elektronik sigara İstanbul insanını daha sağlıklı yapıyor.

Düşüncelerinizi aşağıya yazabilirsiniz...
Ovale Türkiye'ye Hoşgeldiniz, Burası Sizin Yeriniz!

Ovale markası birçok başarılı kuruluş gibi mütevazi bir başlangıç yaparak gösterdiğiniz teveccüh ile kıtadan kıtaya yayılmış, ondan fazla ülkede distribütörleri olan uluslararası bir firmaya dönüşerek e-sigara ile eşanlamlı hale gelmiştir. Bu kapsamlı başarının en iyi göstergesi, bize bahşettiğiniz güvendir. Bizim için paha biçilemez değerde olan güveniniz sayesinde bugün en kaliteli beyinleri işe alıyor, kılı kırk yaran AR-GE çalışmaları yürütüyor, güveninize layık olabilmek için kendimizi devamlı geliştirmeye çalışıyoruz. Bunu yapabilmek için Türkiye piyasasının özel şartlarını gözönünde bulundurmak gerektiğini de biliyoruz; bu yüzden hep yeni politikalar üretiyor, gerektiğinde varolan politikaları da revize ediyoruz.