BÜLTEN ABONELİĞİ
Size zaman zaman ürün ve hizmetlerimiz hakkında işinize yarayacak haberler göndermek isteriz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Bilgileriniz kesinlikle başka kişi ve/veya kurumla paylaşılmayacaktır.

Haberlerimiz

Elektronik Sigara Alırken…

12
Feb

Elektronik sigara alırken hangi noktalara dikkat edilmesi gerekir dersiniz? Bu sorunun yanıtı kişiden kişiye değişebilse de Elektronik sigara alırken herkesin gözönünde bulundurması gereken en temel faktörler şöyledir:

  • Fiziksel kalite (işçilik, malzeme, vb.)
  • Marka (marka gücü, tanınırlığı, vb.)
  • Profesyonel ve bilgili müşteri hizmetleri
  • Fiyat

FİYAT VE KALİTE

Aldığımız başka ürünlerde olduğu gibi elektronik sigara alırken de bilinçli davranmakta fayda vardır. Satın alacağınız elektronik sigara kaliteli olmazsa ciddi problemler yaşamanız olasıdır. Likit akıtır, anında kırılır,şarj tutmaz…esigara alırken dikkat edilmesi gereken konuların başında kalite gelir. Ucuz elektronik sigara almak tasarruf açısından çekici gelse de kullanım olarak çok sorunludur. Bu kadar da değil; elektronik sigara alırken belli bir amaç vardı - sigarayı bırakmak. Ucu elektronik sigara ile bu amacınızı gerçekleştirmek daha da zorlaşır. Bozuk çıkar, sinirlenip bir sigara yakarsınız.

Kaliteli elektronik sigara satın almak mutlaka pahalı esigara almak demek değildir. İyi esigara fiyatları 150-175 lira arasındadır ve yıllık sigara masrafı ile karşılaştırıldığında ucuz falan değildir, direkt bedavadır. En ucuz sigaradan içiyor olsanız bile esigara ile yılda nereden baksanız 2,000 TL tasarruf edildiği için kaliteli bir esigara takımı alınabilir. Esigara bir sağlık yatırımı olduğu için boşa verilen bir para değildir.

MARKA VE MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Elektronik sigara alırken marka ve müşteri hizmeti mutlaka hesaba katılmalıdır. Buna göre sigarayı bırakma şansınız artacak ya da azalacaktır. Marka ve müşteri hizmetleri her ürün için birincil önem taşır . Dünyaca tanınan esigara markaları hep mükemmel müşteri hizmeti veren firmalardır. Elektronik sigara alırken alacağınız esigarayı üreten firmanın en azından 5 yıl piyasada bulunmuş olmasına dikkat etmek gerekir. Böylece paranızı kaptırmazsınız ve kalitesiz ürünlerle uğraşmazsınız. Sorularınız hemen cevaplanır. Marka gerçekten çok önemlidir.

Elektronik sigara alırken gözönünde bulundurulması gerekenlerden en silik olanı, çoğunluğumuzun hiç üzerinde durmadığı müşteri hizmetleri ise kelimenin tam anlamıyla elzemdir. Biz de ilk kez esigara alacağımızda araştırma yapmadığımız ve genel olarak bilinçli bir tüketici gibi davranmadığımız için yukarıda saydığımız problemleri yaşamıştık. Eposta gönderirsiniz, yanıt gelmez. Telefon açarsınız, cevap vermezler, çoğunlukla açılmaz bile…iyi bir müşteri hizmeti departmanı olmayan bir firma tutunamaz ve bu elektronik sigara şirketleri için de geçerlidir. Elektronik sigara alırken yazdıklarımıza biraz dikkat edilirse sigarayı bırakmanız kolaylaşacaktır.

Düşüncelerinizi aşağıya yazabilirsiniz...
Ovale Türkiye'ye Hoşgeldiniz, Burası Sizin Yeriniz!

Ovale markası birçok başarılı kuruluş gibi mütevazi bir başlangıç yaparak gösterdiğiniz teveccüh ile kıtadan kıtaya yayılmış, ondan fazla ülkede distribütörleri olan uluslararası bir firmaya dönüşerek e-sigara ile eşanlamlı hale gelmiştir. Bu kapsamlı başarının en iyi göstergesi, bize bahşettiğiniz güvendir. Bizim için paha biçilemez değerde olan güveniniz sayesinde bugün en kaliteli beyinleri işe alıyor, kılı kırk yaran AR-GE çalışmaları yürütüyor, güveninize layık olabilmek için kendimizi devamlı geliştirmeye çalışıyoruz. Bunu yapabilmek için Türkiye piyasasının özel şartlarını gözönünde bulundurmak gerektiğini de biliyoruz; bu yüzden hep yeni politikalar üretiyor, gerektiğinde varolan politikaları da revize ediyoruz.