BÜLTEN ABONELİĞİ
Size zaman zaman ürün ve hizmetlerimiz hakkında işinize yarayacak haberler göndermek isteriz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Bilgileriniz kesinlikle başka kişi ve/veya kurumla paylaşılmayacaktır.

Ovale Türkiye İletişim

Ovale Türkiye

OVALE TÜRKİYE, OVALE ürünlerinin Türkiye'deki tek ithalatçı/ihracatçı dağıtıcısıdır. Türkiye'de OVALE işlerinin tamamının kontrolünü biz sağlıyoruz. Sorumluluklarımız arasında (bu kadar olmamakla birlikte) OVALE ürünlerinin dağıtıcılığı ve pazarlaması, müşteri desteği, hakla ilişkiler ve genel promosyonlar vardır.

OVALE ile alakalı olan herşeyde, bizim sizlere en iyisini sunduğumuza gönül rahatlığıyla inanabilirsiniz.

Size bizimle iletişim kurma araçlarını sağlayacağız. Size hizmet etmek, bizim için zevktir, iletişime geçmeye çekinmeyiniz.

İletişime geçin hakkında...

İş → OVALE ile iş yapmak isterseniz bu seçeneği seçin

Ürünlerimizin kişisel kullanımı

Bizimle iletişime geçmek için lütfen formu doldurun
Teşekkürler, iletişim mesajınız başarıyla gönderildi Lütfen önümüzdeki günlerde gönderilmek üzere bizden tam cevap metni bekleyiniz
Ovale Türkiye'ye Hoşgeldiniz, Burası Sizin Yeriniz!

Ovale markası birçok başarılı kuruluş gibi mütevazi bir başlangıç yaparak gösterdiğiniz teveccüh ile kıtadan kıtaya yayılmış, ondan fazla ülkede distribütörleri olan uluslararası bir firmaya dönüşerek e-sigara ile eşanlamlı hale gelmiştir. Bu kapsamlı başarının en iyi göstergesi, bize bahşettiğiniz güvendir. Bizim için paha biçilemez değerde olan güveniniz sayesinde bugün en kaliteli beyinleri işe alıyor, kılı kırk yaran AR-GE çalışmaları yürütüyor, güveninize layık olabilmek için kendimizi devamlı geliştirmeye çalışıyoruz. Bunu yapabilmek için Türkiye piyasasının özel şartlarını gözönünde bulundurmak gerektiğini de biliyoruz; bu yüzden hep yeni politikalar üretiyor, gerektiğinde varolan politikaları da revize ediyoruz.