BÜLTEN ABONELİĞİ
Size zaman zaman ürün ve hizmetlerimiz hakkında işinize yarayacak haberler göndermek isteriz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Bilgileriniz kesinlikle başka kişi ve/veya kurumla paylaşılmayacaktır.
elektronik sigara, esigara, e, sigara, sigarayı bırak, elektronik sigara likit, ovale, joyetech, elips

Ovale elips-C

1
Jan
Düşüncelerinizi aşağıya yazabilirsiniz...
 • Serap Çakıllı
  Çalışmalarınızı takdir ediyorum..Elektronik sigara dünyasında en ciddi iş yapan ve yaptığının arkasında duran bir firmasınız ..Keşke tüm işletmeler sizin gibi olsa.
 • Taşkın Pekman
  Bilgiler iin teşekkürler elektronik sigara nedir bilmeyen biri olarak işime çok yaradı..elips c ile sigarayı bıraktım 13 gün oldu.
 • Ayhan Esgici
  Elektronik sigara kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar demişsiniz..Elips c ile bahsettiğiniz hiç bir sıkıntı ile karşılaşmadım..Yapısı, şekli çok hoşuma gitti. Özelikle yassı uclu ağızlıkla içim çok rahat oluyor.
 • İpek Reisoğlu
  Cihaz tanıtımları linkinizdeki ürünleri inceleyerek elektronik sigara modelime karar verdim. Her yerde Ovale çıkıyor ve birtakım önerileriniz var...Bence çok doğru bir yaklaşım elektronik sigara hakkında nerdeyse hiç br şey bilmiyoruz ve sizlerde bilgilerinizi bizlerle paylaşıyorsunuz.
 • Özer Mutlu
  ELİNİZE EMEĞİNİZE SAĞLIK ....ELEKTRONİK SİGARA OVALE DEN ALINIR
 • Mutlu Erdoğan
  Çok kibar bir elektronik sigara modeli..Diğerleri gibi kocaman değil ..Ayrıca performansı çok yüksek elipsc beklentiminde üstünde çıktı. 2014 te geldi mi ne :D
 • Sinan Özek
  elektronik sigara kurtuluşum oldu..elips te elips c de muhteşem elektronik sigaralar..Annemle parça adetine göre paylaştık..elips annemde , elipsc bende ...:D
 • İlkem Kesen
  Güzel paylaşımlarınız için size teşekkür etmek istiyorum sizin sayenizde elektronik sigara ile ilgili aklımdaki sorulara cevap buldum ve gönül rahatlığı ile elektronik sigaramı ve likitlerimi kullanıyorum..Eşimde çok mutlu dumansız bir eve sahip olduğu için ..
 • Tekin O. Merdaneci
  Ben elipsten elips-c’ye geçtim ve aradaki fark hemen belli oluyor çünkü elips-c deki değiştirilebilir buharlaştırıcılar performans olarak çok farkediyor. Elektronik sigara alacaklara elips-c öneririm-şık ve pratik.
 • Aydın Güzelyurt
  Elips c tasarımı ile çok farklı ve güzel bir cihaz ilk kez yurtdışında görmüştüm ne olduğunu anlamayınca sorup öğrenmiştim elektronik sigara olduğunu...cesaret edememiştim almaya..Sizde de görünce sigaraya veda etmem gerektiğine karar verdim..
 • Salih Zileli
  elips c yi seviyorum çünkü aldığımdan beri daha akıtma yapmadı, sigarayı bıraktırdı ve cebimde bayağı bir para kaldı…elektronik sigara dendi mi benim için elips c dir çünkü kullanımı da kolay…her açıdan üstün bir cihaz.
 • Erkin Beşkaza
  ELEKTRONİK SİGARA ELİPS C DİR ÜSTÜNE TANIMAM
 • G. Fatoş Saniova
  Daha geçen hafta aldım ve hala üzerimden şoku atabilmiş değilim bu nasıl bir alet böyle? Acaip buhar veriyor ve buharın tadı da super….öyle diğer elektronik sigara modelleri gibi tat aktarımında sorun olmuyor.
 • Sarp Karakalık
  Sigarayı bırakalı 3 ay oldu, bütün Ovale ailesine teşekkürü borç bilirim. Elektronik sigara benim için doğru karar oldu.
 • Evrim Bakkaloğlu
  Elips c gibi üstün randımanlı bir elektronik sigara daha kullanmadım ki ben 2010’dan beri elektronik sigara kullanıyorum….gerçekten de küçük bir fırt bile boğum boğum buhar veriyor.
 • Sibel McMurphy
  bugünleri göreceğim hiç aklıma gelmezdi ben sigarayı ölene kadar içececğim buna mahkumum diye düşünürken imdadıma elektronik sigara yetişti ve beni sigara esaretinden kurtardı Allah razı olsun sigarayı bırakmak istiyorsan elektronik sigara diyorum
Ovale Türkiye'ye Hoşgeldiniz, Burası Sizin Yeriniz!

Ovale markası birçok başarılı kuruluş gibi mütevazi bir başlangıç yaparak gösterdiğiniz teveccüh ile kıtadan kıtaya yayılmış, ondan fazla ülkede distribütörleri olan uluslararası bir firmaya dönüşerek e-sigara ile eşanlamlı hale gelmiştir. Bu kapsamlı başarının en iyi göstergesi, bize bahşettiğiniz güvendir. Bizim için paha biçilemez değerde olan güveniniz sayesinde bugün en kaliteli beyinleri işe alıyor, kılı kırk yaran AR-GE çalışmaları yürütüyor, güveninize layık olabilmek için kendimizi devamlı geliştirmeye çalışıyoruz. Bunu yapabilmek için Türkiye piyasasının özel şartlarını gözönünde bulundurmak gerektiğini de biliyoruz; bu yüzden hep yeni politikalar üretiyor, gerektiğinde varolan politikaları da revize ediyoruz.